Handtag i trä och förnicklad metall, signerad Eric Nordström. Bladet signerat Kauhava Puukotehdas. Bruksslitage, slidan med färgbortfall. (Total längd 25)
3 400 SEK | 2019-10-20 11:59 |
3 200 SEK | 2019-10-20 10:38 |
3 200 SEK | 2019-10-20 11:49 |
2 600 SEK | 2019-10-20 10:30 |
2 400 SEK | 2019-10-19 20:19 |
2 200 SEK | 2019-10-18 15:44 |
800 SEK | 2019-10-18 09:42 |
300 SEK | 2019-10-17 22:50 |
200 SEK | 2019-10-17 20:57 |
150 SEK | 2019-10-17 19:36 |
100 SEK | 2019-10-17 18:59 |
100 SEK | Startpris |