Av Martin Moberg, Jönköping. Stomme och fot med räfflad dekor, pärlbård. Löstagbara ljusmanschetter. Trestämplade samt med gjuten signatur. Ytslitage, fläckar, enstaka mindre bulor. (Höjd 21,5)
11 000 SEK | 2019-10-20 12:01 |
10 500 SEK | 2019-10-20 11:31 |
8 800 SEK | 2019-10-20 09:46 |
8 400 SEK | 2019-10-20 09:36 |
6 400 SEK | 2019-10-19 17:35 |
5 600 SEK | 2019-10-18 18:28 |
4 200 SEK | 2019-10-17 19:34 |
2 000 SEK | 2019-10-17 21:02 |
1 400 SEK | 2019-10-17 20:20 |
1 200 SEK | 2019-10-17 20:01 |
1 000 SEK | 2019-10-17 19:41 |
100 SEK | Startpris |