Med förgyllt stålarmband.Fungerar vid inskrivning, funktion garanteras ej. Glas med spricka, repor, armband något ärgat, baksida med gåvogravyr, urtavla med emblem. (Diameter 35mm)
3 800 SEK | 2019-10-20 00:07 |
3 600 SEK | 2019-10-19 20:57 |
3 200 SEK | 2019-10-19 19:27 |
2 800 SEK | 2019-10-17 19:28 |
2 600 SEK | 2019-10-17 23:26 |
2 000 SEK | 2019-10-17 20:12 |
1 100 SEK | 2019-10-17 18:25 |
100 SEK | Startpris |