Bil, Japan, 1960/70-tal. Bil, Majorette, m.m. Slitage, bl.a. med skador.
250 SEK | 2019-10-17 19:13 |
250 SEK | 2019-10-20 11:46 |
150 SEK | 2019-10-18 23:34 |
100 SEK | Startpris |