Celluloid. Docka iklädd folkdräkt, m.m. Slitage, mindre skador. (Längsta längd 43)
450 SEK | 2019-10-19 22:46 |
400 SEK | 2019-10-20 11:59 |
300 SEK | 2019-10-19 22:04 |
200 SEK | 2019-10-19 01:19 |
100 SEK | Startpris |