Redskap, Japan, 18/1900-tal. Träskuren figur, Kina, 1800-tal. Jardiniere, Kina, 18/1900-tal, lagning. Foohundar ett par, m.m. Bl.a. med skador. (Längsta längd 58)
150 SEK | 2019-10-20 11:44 |
100 SEK | 2019-10-20 10:36 |
100 SEK | Startpris |