Akvarell, "Maria Formosa in Venedig". Signerad. Inramad. Något förskjuten i ram. (36,5x44)
17 000 SEK | 2019-10-20 11:59 |
16 500 SEK | 2019-10-20 12:02 |
12 000 SEK | 2019-10-20 11:20 |
8 200 SEK | 2019-10-19 15:21 |
7 600 SEK | 2019-10-17 19:42 |
100 SEK | Startpris |