Skulptur i brons, naken kvinna. Signerad och numrerad. Daterad 1945. Gjutarstämpel H Bergman Cire perdue. Sockel i trä. (Total höjd 34)
2 600 SEK | 2019-10-20 11:55 |
2 500 SEK | 2019-10-20 10:35 |
2 000 SEK | 2019-10-19 22:35 |
1 400 SEK | 2019-10-19 18:40 |
600 SEK | 2019-10-19 14:02 |
500 SEK | 2019-10-18 17:24 |
450 SEK | 2019-10-17 22:01 |
400 SEK | 2019-10-18 00:05 |
300 SEK | 2019-10-17 19:11 |
100 SEK | Startpris |