Skål på fotring, 1800-tal, med figural dekor. Tallrik, troligen 1800-tal, med rik blomdekor. Emaljerad fat 2st samt porslin 3 delar, Imari. Mindre emaljskador, tallriken med naggar. (Största diameter 26)
550 SEK | 2019-10-19 21:31 |
500 SEK | 2019-10-20 18:57 |
350 SEK | 2019-10-20 12:24 |
100 SEK | 2019-10-18 13:43 |
100 SEK | Startpris |