Mattallrikar 10st, assietter 10+2, äggkoppar 2st, skålar 4st samt uppläggningsfat 4st. Enstaka nagg. Några delar med missfärgning, bruksslitage. (Mattallrikarnas diameter 26)
3 200 SEK | 2019-10-20 11:58 |
3 000 SEK | 2019-10-19 23:50 |
2 700 SEK | 2019-10-20 11:09 |
2 000 SEK | 2019-10-20 08:10 |
1 600 SEK | 2019-10-19 18:41 |
1 000 SEK | 2019-10-17 21:23 |
500 SEK | 2019-10-18 10:14 |
150 SEK | 2019-10-17 19:16 |
100 SEK | 2019-10-17 19:09 |
100 SEK | Startpris |