Med handmålad dekor, med så kallat Rothschildmönster. Förgyllningsslitage, glasyrnötningar. (Diameter 26)
850 SEK | 2019-10-20 11:01 |
800 SEK | 2019-10-19 21:13 |
600 SEK | 2019-10-17 19:45 |
300 SEK | 2019-10-18 11:22 |
200 SEK | 2019-10-18 07:50 |
100 SEK | 2019-10-17 19:24 |
100 SEK | Startpris |