Olja på träskiva. Helgon. Torrspricka, färgslitage, repor. (41x30,5)
550 SEK | 2019-10-20 07:13 |
500 SEK | 2019-10-20 11:35 |
350 SEK | 2019-10-19 11:33 |
250 SEK | 2019-10-18 17:47 |
150 SEK | 2019-10-17 21:21 |
100 SEK | 2019-10-17 20:57 |
100 SEK | Startpris |