Olja på träskiva, helgon till häst. Spår av text. Hack, färgslitage. (35x26)
1 300 SEK | 2019-10-20 11:43 |
1 200 SEK | 2019-10-20 11:58 |
1 000 SEK | 2019-10-20 11:57 |
750 SEK | 2019-10-20 08:28 |
600 SEK | 2019-10-20 07:14 |
400 SEK | 2019-10-18 13:34 |
250 SEK | 2019-10-18 07:35 |
200 SEK | 2019-10-17 22:28 |
150 SEK | 2019-10-17 21:22 |
100 SEK | 2019-10-17 20:57 |
100 SEK | Startpris |