Olja på duk, "Lindansaren". Signerad och daterad 99. (126x95)
850 SEK | 2019-10-18 20:38 |
800 SEK | 2019-10-19 08:59 |
700 SEK | 2019-10-18 20:55 |
150 SEK | 2019-10-18 18:43 |
100 SEK | Startpris |