Olja på pannå, interiör med nakna kullor. Signerad och daterad 46. (50x64)
3 200 SEK | 2019-10-20 11:57 |
3 000 SEK | 2019-10-18 18:38 |
2 900 SEK | 2019-10-15 14:33 |
2 000 SEK | 2019-10-17 20:25 |
100 SEK | Startpris |