Tekoppar 13st, tefat 13st, assietter 11st, sockerskål, mjökkanna, bricka, fat, tekannor 2st samt ett litet fat. Den lägre tekannan med skadad pip och spricka i hänkel. Sockerskålen saknar lock. En kopp med nagg. Bruksslitage, mindre fläckar. (Kopparnas höjd 5,5, diameter 10)
1 100 SEK | 2019-10-19 21:59 |
1 000 SEK | 2019-10-20 11:54 |
700 SEK | 2019-10-19 19:37 |
650 SEK | 2019-10-19 05:18 |
500 SEK | 2019-10-18 19:57 |
450 SEK | 2019-10-18 19:46 |
400 SEK | 2019-10-18 17:33 |
350 SEK | 2019-10-17 23:27 |
150 SEK | 2019-10-17 20:04 |
100 SEK | 2019-10-17 19:21 |
100 SEK | Startpris |