Färglitografi, figurscen. Signerad och daterad 1984. Provtryck. Inramad. (56x70)
2 300 SEK | 2019-10-20 09:03 |
2 200 SEK | 2019-10-20 11:10 |
1 900 SEK | 2019-10-20 09:57 |
1 200 SEK | 2019-10-18 06:17 |
150 SEK | 2019-10-17 19:11 |
100 SEK | Startpris |