Spänne i mässing, med graverad dekor, monogram "SJD" och årtal. Senare textil från 18/1900-talet. Bruksslitage. (Längd 25)
950 SEK | 2019-10-20 11:25 |
900 SEK | 2019-10-20 11:02 |
900 SEK | 2019-10-20 11:02 |
700 SEK | 2019-10-19 09:57 |
500 SEK | 2019-10-19 20:29 |
400 SEK | 2019-10-17 21:27 |
400 SEK | 2019-10-18 12:35 |
300 SEK | 2019-10-18 05:16 |
200 SEK | 2019-10-17 23:37 |
100 SEK | 2019-10-17 20:47 |
100 SEK | Startpris |