Svagt lilatonat glas. Med förgylld och slipad dekor. En med slipad fot. Naggar. (Höjd 13)
550 SEK | 2019-10-20 11:39 |
500 SEK | 2019-10-20 11:54 |
250 SEK | 2019-10-18 12:47 |
100 SEK | 2019-10-17 19:40 |
100 SEK | Startpris |