Färglitografi, hockeyspelare. Signerad. Med autograf av Nicklas Lidström. Inramad. (82x59)
1 500 SEK | 2019-10-20 11:33 |
1 400 SEK | 2019-10-20 10:00 |
1 300 SEK | 2019-10-20 09:21 |
700 SEK | 2019-10-20 08:17 |
400 SEK | 2019-10-18 15:21 |
100 SEK | 2019-10-17 19:08 |
100 SEK | Startpris |