Akvarell, kyrkointeriör med figurer. Signerad. Ram med mindre dekorskador. (53x38)
550 SEK | 2019-10-18 22:36 |
500 SEK | 2019-10-17 20:36 |
350 SEK | 2019-10-18 21:30 |
150 SEK | 2019-10-18 15:13 |
100 SEK | Startpris |