Olja på duk, stilleben. Signerad och daterad 1991. (59x72)
5 000 SEK | 2019-10-19 22:24 |
4 800 SEK | 2019-10-20 07:41 |
1 800 SEK | 2019-10-19 18:54 |
950 SEK | 2019-10-18 22:58 |
850 SEK | 2019-10-18 19:28 |
100 SEK | 2019-10-17 21:19 |
100 SEK | Startpris |