Rödglaserad med bemålad figurscen. Förgylld mynning. Undertill med sigill i rött. Smärre krackeleringar. (Höjd 9, diameter 13)
2 900 SEK | 2019-10-20 10:32 |
2 800 SEK | 2019-10-20 11:05 |
2 400 SEK | 2019-10-19 19:55 |
1 800 SEK | 2019-10-19 18:55 |
1 600 SEK | 2019-10-19 08:21 |
1 500 SEK | 2019-10-19 01:22 |
1 400 SEK | 2019-10-19 00:22 |
1 200 SEK | 2019-10-18 06:18 |
1 000 SEK | 2019-10-17 20:55 |
200 SEK | 2019-10-17 20:31 |
100 SEK | Startpris |