Bordsgafflar 12st, bordsskedar 12st, matknivar 12st, bordsskedar 12st, bordsgafflar 12st samt bordsknivar 12st. Bruksslitage, repor. Graverat monogram. (Vikt exkl.knivar 2225g, knivarnas vikt 1290g)
7 600 SEK | 2019-10-18 14:53 |
7 400 SEK | 2019-10-19 16:09 |
2 600 SEK | 2019-10-18 20:42 |
2 400 SEK | 2019-10-18 20:13 |
2 000 SEK | 2019-10-18 08:07 |
500 SEK | 2019-10-18 09:59 |
200 SEK | 2019-10-18 09:14 |
100 SEK | 2019-10-17 22:28 |
100 SEK | Startpris |