Akvarell, havsbild med båtar och figurer. Signerad och daterad 1878. Inramad. (27x40)
10 500 SEK | 2019-10-20 11:48 |
10 000 SEK | 2019-10-20 12:33 |
7 800 SEK | 2019-10-20 11:50 |
6 400 SEK | 2019-10-20 11:47 |
6 000 SEK | 2019-10-20 11:31 |
5 200 SEK | 2019-10-20 09:53 |
3 400 SEK | 2019-10-18 15:45 |
3 200 SEK | 2019-10-18 13:48 |
2 800 SEK | 2019-10-18 12:58 |
700 SEK | 2019-10-17 23:53 |
600 SEK | 2019-10-17 23:37 |
500 SEK | 2019-10-17 21:19 |
150 SEK | 2019-10-17 18:32 |
100 SEK | Startpris |