Vitlackat trä. Sex stolar med lösstoppade sitsar, samt matbord med 3st iläggskivor á 45cm. Ett stolsben med lagning. Färgslitage. (Höjd 75, diameter 110)
1 500 SEK | 2019-10-19 12:05 |
1 400 SEK | 2019-10-19 14:33 |
900 SEK | 2019-10-18 15:53 |
100 SEK | 2019-10-17 21:25 |
100 SEK | Startpris |