Förgyllt sterlingsilver. Kronan med infattad blå dekor. Armband av läder. I etui med garantibevis. Går ej. Bruksslitage. (Diameter 23mm)
2 600 SEK | 2019-10-20 12:00 |
2 500 SEK | 2019-10-20 11:57 |
2 400 SEK | 2019-10-20 11:56 |
2 000 SEK | 2019-10-19 20:35 |
1 400 SEK | 2019-10-19 18:55 |
900 SEK | 2019-10-17 19:52 |
450 SEK | 2019-10-17 21:40 |
100 SEK | Startpris |