Med dekor av huvuden. Signerad och numrerad 9/100. (31x41)
1 800 SEK | 2019-10-20 12:02 |
1 700 SEK | 2019-10-20 11:59 |
1 600 SEK | 2019-10-20 11:56 |
550 SEK | 2019-10-20 11:23 |
250 SEK | 2019-10-18 16:33 |
200 SEK | 2019-10-18 12:31 |
100 SEK | Startpris |