Med dekor av huvuden. Signerad och numrerad 5/100. (31x41)
1 800 SEK | 2019-10-20 12:00 |
1 700 SEK | 2019-10-20 11:59 |
550 SEK | 2019-10-20 11:25 |
300 SEK | 2019-10-18 00:07 |
250 SEK | 2019-10-18 16:33 |
150 SEK | 2019-10-17 20:35 |
100 SEK | Startpris |