Med dekor av huvuden. Signerad och numrerad 10/100. (29x41)
1 700 SEK | 2019-10-20 11:59 |
1 600 SEK | 2019-10-20 11:57 |
1 300 SEK | 2019-10-20 11:54 |
700 SEK | 2019-10-20 11:32 |
250 SEK | 2019-10-18 16:34 |
250 SEK | 2019-10-18 20:58 |
100 SEK | Startpris |