Olja på duk, "Jons-Jugo rakar sig". Signerad och daterad 1898. Uppklistrad på pannå. Ram med dekorbortfall. (54x46)
3 000 SEK | 2019-10-20 11:09 |
2 900 SEK | 2019-10-15 14:33 |
2 800 SEK | 2019-10-18 12:44 |
750 SEK | 2019-10-18 10:09 |
350 SEK | 2019-10-18 08:14 |
250 SEK | 2019-10-17 22:19 |
100 SEK | Startpris |