Bl.a. etikettmärkt. Två med lagning, en med fotnagg. (Höjd 8-31)
1 400 SEK | 2019-10-19 06:31 |
1 300 SEK | 2019-10-19 01:30 |
1 200 SEK | 2019-10-18 21:44 |
1 100 SEK | 2019-10-18 23:14 |
950 SEK | 2019-10-18 22:05 |
850 SEK | 2019-10-18 14:39 |
550 SEK | 2019-10-18 08:15 |
450 SEK | 2019-10-18 05:24 |
350 SEK | 2019-10-17 19:15 |
300 SEK | 2019-10-17 19:55 |
200 SEK | 2019-10-17 19:10 |
100 SEK | Startpris |