Lysterglas. Med förgylld metallfattning. Omärkt. Undertill med ristat personnummer. Mindre mynningsnaggar. (Höjd 22)
750 SEK | 2019-10-20 11:37 |
700 SEK | 2019-10-18 10:06 |
500 SEK | 2019-10-19 20:45 |
100 SEK | 2019-10-18 07:46 |
100 SEK | Startpris |