Färglitografi, "Marine noir". Signerad och numrerad. Inramad. Bladet med fläckar. (49x73)
2 400 SEK | 2019-10-19 13:48 |
2 400 SEK | 2019-10-20 11:41 |
1 300 SEK | 2019-10-20 11:33 |
1 100 SEK | 2019-10-20 10:45 |
650 SEK | 2019-10-19 12:33 |
600 SEK | 2019-10-18 02:27 |
300 SEK | 2019-10-19 01:32 |
100 SEK | 2019-10-17 23:54 |
100 SEK | Startpris |