Olja på duk, kvinnofigur. Signerad. Ställvis med krackeleringar. (46x38)
2 300 SEK | 2019-10-20 11:53 |
2 200 SEK | 2019-10-19 21:07 |
2 100 SEK | 2019-10-19 17:34 |
1 800 SEK | 2019-10-19 18:19 |
1 000 SEK | 2019-10-18 23:01 |
550 SEK | 2019-10-18 09:55 |
200 SEK | 2019-10-18 06:42 |
100 SEK | 2019-10-17 19:36 |
100 SEK | Startpris |