Av Johan Nyberg. Bronserat och förgyllt. Med skuren dekor. Nyckel och pendel finns. Lagningar, färgsläpp, dekoravslag, spegelglas med sprickor. (Höjd 86, bredd 45)
7 400 SEK | 2019-10-20 09:27 |
7 200 SEK | 2019-10-20 11:21 |
5 200 SEK | 2019-10-20 11:03 |
2 200 SEK | 2019-10-20 08:22 |
2 100 SEK | 2019-10-20 00:40 |
2 000 SEK | 2019-10-19 10:19 |
1 700 SEK | 2019-10-19 18:17 |
1 400 SEK | 2019-10-18 20:08 |
500 SEK | 2019-10-17 19:46 |
350 SEK | 2019-10-17 21:07 |
100 SEK | Startpris |