Olja på pannå, insjölandskap med eka. Signerad och daterad 1947. (84x67)
1 600 SEK | 2019-10-19 22:18 |
1 500 SEK | 2019-10-19 13:19 |
1 200 SEK | 2019-10-19 13:18 |
250 SEK | 2019-10-18 22:17 |
150 SEK | 2019-10-17 21:42 |
100 SEK | Startpris |