Olja på duk, älvlandskap med kvinna. Signerad. (38x53)
1 300 SEK | 2019-10-20 10:01 |
1 200 SEK | 2019-10-20 10:47 |
1 000 SEK | 2019-10-19 23:00 |
950 SEK | 2019-10-20 00:36 |
200 SEK | 2019-10-18 09:38 |
100 SEK | Startpris |