Bordsgafflar 12st, bordsskedar 12st, bordsknivar 12st, dessertskedar 12st, smörgåsgafflar 12st, smörgåsknivar 12st, teskedar 6st, kaffeskedar 6st, plockgafflar 6st samt serveringsbestick 9st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, repor. (Knivarnas längd 20, vikt exklusive knivar 2200g., knivarnas vikt 1290g.)
9 800 SEK | 2019-10-20 08:55 |
9 600 SEK | 2019-10-20 10:45 |
9 200 SEK | 2019-10-20 09:54 |
7 800 SEK | 2019-10-19 18:17 |
7 400 SEK | 2019-10-19 16:10 |
5 600 SEK | 2019-10-19 10:19 |
4 800 SEK | 2019-10-18 03:33 |
1 500 SEK | 2019-10-18 10:08 |
600 SEK | 2019-10-18 10:01 |
500 SEK | 2019-10-18 07:44 |
250 SEK | 2019-10-17 22:07 |
200 SEK | 2019-10-17 21:46 |
150 SEK | 2019-10-17 21:26 |
100 SEK | 2019-10-17 20:22 |
100 SEK | Startpris |