Olja på duk, naken kvinna. Signerad och daterad 1894. Inramad. Ställvis krackelerad. (90x28)
2 300 SEK | 2019-10-16 20:15 |
2 200 SEK | 2019-10-19 20:47 |
1 200 SEK | 2019-10-18 18:50 |
1 000 SEK | 2019-10-18 01:09 |
800 SEK | 2019-10-17 23:56 |
100 SEK | Startpris |