Förgylld mässing och glas. Ytrepor. (Höjd 23,5, bredd 21, djup 16)
5 400 SEK | 2019-10-08 14:31 |
5 200 SEK | 2019-10-20 12:01 |
4 000 SEK | 2019-10-19 12:44 |
2 400 SEK | 2019-10-18 19:28 |
2 200 SEK | 2019-10-18 16:24 |
2 000 SEK | 2019-10-18 00:51 |
250 SEK | 2019-10-17 18:34 |
150 SEK | 2019-10-17 18:20 |
100 SEK | Startpris |