Olja på duk, interiör med kvinna. Signerad och daterad 99. (55x45)
1 000 SEK | 2019-10-19 19:21 |
950 SEK | 2019-10-20 09:30 |
700 SEK | 2019-10-19 15:33 |
650 SEK | 2019-10-19 08:20 |
450 SEK | 2019-10-18 20:24 |
150 SEK | 2019-10-17 22:50 |
100 SEK | Startpris |