Med slipad dekor. Signerad och daterad 55. Stötmärke. (Höjd 5, diameter 12)
800 SEK | 2019-10-20 11:56 |
750 SEK | 2019-10-18 21:45 |
150 SEK | 2019-10-18 20:05 |
100 SEK | 2019-10-18 07:48 |
100 SEK | Startpris |