Olja på duk, månbelyst insjölandskap med figurer. Signerad och daterad 1882. Krackeleringar, färgbortfall. (72x66)
1 000 SEK | 2019-10-19 16:44 |
950 SEK | 2019-10-19 13:16 |
500 SEK | 2019-10-19 10:28 |
350 SEK | 2019-10-18 02:32 |
350 SEK | 2019-10-19 01:33 |
250 SEK | 2019-10-17 20:38 |
100 SEK | 2019-10-17 20:35 |
100 SEK | Startpris |