Olja på duk, fikapaus. Signerad och daterad 1999. (34x26)
950 SEK | 2019-10-20 11:01 |
900 SEK | 2019-10-20 11:37 |
600 SEK | 2019-10-18 17:08 |
100 SEK | 2019-10-18 07:48 |
100 SEK | Startpris |