Olja på duk, "Avvaktan". Signerad. Ställvis med krackeleringar. (125x190)
350 SEK | 2019-10-19 21:19 |
300 SEK | 2019-10-19 18:37 |
250 SEK | 2019-10-19 17:57 |
100 SEK | Startpris |