Olja på duk, solande kvinna. Signerad och daterad 1999. (26x21)
650 SEK | 2019-10-20 11:37 |
600 SEK | 2019-10-19 12:10 |
550 SEK | 2019-10-19 08:22 |
500 SEK | 2019-10-18 16:28 |
100 SEK | Startpris |