Olja på duk, "Pianopalette". Signerad och daterad 1992. (158x197)
15 500 SEK | 2019-10-20 00:38 |
15 000 SEK | 2019-10-20 09:31 |
12 000 SEK | 2019-10-19 14:15 |
5 000 SEK | 2019-10-18 06:16 |
4 400 SEK | 2019-10-19 08:25 |
3 600 SEK | 2019-10-17 20:58 |
2 100 SEK | 2019-10-17 23:17 |
600 SEK | 2019-10-17 20:40 |
350 SEK | 2019-10-17 18:54 |
150 SEK | 2019-10-17 19:05 |
100 SEK | Startpris |