Stål. Med svart urtavla. Brunt läderarmband. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, glas med repor. (Diameter 40mm)
2 100 SEK | 2019-10-19 21:27 |
2 000 SEK | 2019-10-19 22:22 |
1 600 SEK | 2019-10-18 10:09 |
750 SEK | 2019-10-08 09:20 |
100 SEK | Startpris |