Färglitografi, tiger. Signerad och numrerad. Inramad. (75x53)
1 600 SEK | 2019-10-20 10:25 |
1 500 SEK | 2019-10-20 11:18 |
1 000 SEK | 2019-10-20 08:29 |
950 SEK | 2019-10-16 11:36 |
850 SEK | 2019-10-18 17:07 |
450 SEK | 2019-10-18 07:50 |
350 SEK | 2019-10-17 22:38 |
150 SEK | 2019-10-17 22:30 |
100 SEK | Startpris |